BLOG REDU

Red Salon

„Péči o vlasy jsem milovala odmalička. Vlastnit luxusní kadeřnický salon v centru hlavního města je tak můj splněný sen,” říká majitelka Red salonu Jana Šafářová.

Každý měsíc vám Jana doporučí svého jednoho oblíbence mezi produkty či službami Red salonu. První odhalíme hned zítra! Těšíte se? ♥️

Instagram

Malibu C

„Pokud se k nám chystáte poprvé a máte v plánu barevnou změnu, nebo zesvětlení vlasů, doporučila bych objednat se na službu Malibu C.” doporučuje Jana Šafářóvá, majitelka Red Salonu.

Je to jednoduchá cesta, jak vyčistit a připravit vlasy k dalším úkonům – jako by pak kadeřník začal malovat na “čistý” papír.

„Při té příležitosti se rovnou s kadeřníkem seznámíte, zkonzultujete chystanou změnu a dostanete prostor se zeptat na vše, co vás zajímá. Včetně finančního rozpočtu – z vlastní zkušenosti vím, že je to téma, které mnohdy dělá těžkou hlavu, pokud na něj neznáme odpověď.” doplňuje Jana.

Těšíme se na vás! 😍

hair spa

Rates

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Curabitur fermentum odio feugiat, porta ante maximus, convallis ligula.

More info