T Ý M

Jana Šafářová

majitelka

Je nejklidnějším elementem týmu. Velmi zodpovědná a citlivá. Každého klienta příjemně uvítá a dovede do dobré nálady. Pro tým je pilířem, na který se může obrátit s jakýmkoliv požadavkem. Je lidská, vtipná a vždy s pozitivní náladou.

„Všechno v životě je otázkou úhlu pohledu.”

Jana Mlčochová

manager

Tisíc a jedna věc, které nejsou na první pohled vidět, ale přesto díky nim salon dokonale funguje. Za absolutní pohodlí nevděčí Janě jen naši zaměstnanci, ale i klienti. Pokud potřebujete poradit či dostat jakoukoli informaci o salonu, neváhejte kontaktovat pravě ji. S úsměvem a velmi ochotně udělá maximum pro Vaši spokojenost.

„Jediný sen je silnější, než tisíce skutečností.”

Míša Řasová

director

Absolutně jedinečná koloristka a zároveň školitelka značky Redken. Její poradenství a znalost všeho, co je v kadeřnickém světě potřeba znát, je jedinečná. Dokáže odhadnout klienta a nabídnout mu přesně to, co hledá. Je velmi systematická a organizovaná, nikdy neztrácí svůj pověstný smysl pro humor. Její krátké střihy mají vždy jedinečný styl a šmrnc.

„Je důležité být sama sebou, být svobodná a dost silná na to jít svou vlastní cestou.”

Kamil Chovanec

director

Preciznost není nikomu tak vlastní jako Kamilovi. Dokonalá pevnost střihu a jedinečná jemnost melíru. Kamil Vás díky svojí empatii nechá v klidu relaxovat nebo se budete moci zasmát jeho osobitému humoru. Do Red Salonu se vrátil po čtyřleté pauze a nesmírně se těší na ty z Vás, kdo si ho pamatují, stejně jako na ty, kteří ho navštíví poprvé.

„Můj vkus je velmi prostý. Spokojím se vždycky s tím nejlepším.”

Žaneta Bělíčková

director

Žaneta pracuje v oboru několik let a svoji práci zbožňuje víc a víc. Miluje detail a pohyb ve vlasech. Jejím hlavním podpisem je přirozená textura a jednoduchost. Pečuje o vlasy klientům v salonu, ale i modelkám na přehlídkových molech a při focení předních českých magazínů. Jemné propracování barev a dokonale padnoucí krátké vlasy či jakýkoliv druh mikáda, tím Vás Žaneta určitě okouzlí.

„Žena, která si ostříhá vlasy, je připravená na to, změnit celý svět.”

Kateryna Volkova

senior stylist

Katya vnáší pozitivní energii a klid do týmu i do práce. Je vždy nesmírně soustředěná na to, co dělá a je radost být v její blízkosti. Miluje blond odstíny a péči o vlasy. Ráda vytváří nové kombinace odstínů a věří, že pro každou ženu existuje odstín blond, který je perfektní právě a jen pro ni. Celou svou kariéru se věnuje vlasům a 20 let vlastnila salon na Ukrajině. Katya hovoří ukrajinsky a anglicky.

„Good hair speaks lauder then words.”

Jakub Čejchan

senior stylist

Jestli hledáte opravdový Relax, tak ani minutu neváhejte a svěřte se do rukou Jakuba. Vlasové spa od něj je jako dovolená na Bali. Zároveň Vám skvěle poradí, jaký střih či barva k Vám budou nejlépe sedět a foukaná od něj vydrží déle, než byste čekali.

„Život vám dává přesně to, co od něj očekáváte.”

Dominik Rácz

stylist

Dominik rád pečuje o klienty po všech stránkách, miluje prostě být kadeřník. Rád se vzdělává a získává nové pohledy na svou práci. Prioritou jsou pro něj zdravé vlasy a pokožka, kterou často zanedbáváme. Velmi rád vám sestaví vhodnou péči na doma.

„Život je jako zrcadlo, když na něj hledíš pozitivně, odvděčí se ti úsměvem.”

Kačka Valovičová

stylist

Kačka je velmi klidná, milá a precizní. Můžete se spolehnout, že bude naslouchat vašim požadavkům a přáním. Její kadeřnickou vášní je jemný přirozený melír, na který se specializuje. Ráda vám také poradí jak o vlasy pečovat a jaký odstín barvy je pro vás nejvhodnější. Práci kadeřníka si vybrala, protože to byl její sen – sen, který si svou pílí splnila a na její práci je to vidět.

„Než cokoli vzdáš, uvědom si nejprve, proč jsi s tím začal.”

Tomáš Vepřek

stylist

Tomáš do Red salonu přišel po 3 letech zkušeností v Londýně, kde prošel intenzivní školou střihu. Je klidný, rád vás vyslechne a přizpůsobí střih přímo na míru. Péče o klienta je u něj na prvním místě.

„Když to nezkusíš, tak to nezjistíš.”

Anna Dalibabová

stylist

Aničky kariéra odstartovala u nás v Red salonu. Díky své píli a svědomitosti, se brzy naučila od základu vše, co je k práci kadeřníka potřeba. Je pracovitá a ve své práci velmi precizní, má ráda pánské střihy a vždy udělá maximum pro to, aby od ní klient odcházel spokojený, odpočatý a s úsměvem. Její úvodní masáž a mytí vlasů budete milovat.

„Život není dokonalý, ale vlasy mohou být.”

Anežka Vavrošová

stylist

Anežku nejspíš neuvidíte, aby se neusmívala. Je velmi energická a veselá, má ráda lidi a kontakt s nimi. Baví ji zaplétání různých typů copánků a výčesy. Má ráda střihy a zesvětlování volnou rukou.

“Všechno má svou krásu, ale ne každý ji vidí.”

Tereza Charvátová

kosmetička

Jeden z nejmilejších členů týmu. Vždy usměvavá, milá, vstřícná. Její houževnatost jít za svým snem stát se kosmetičkou ji přivedla až k nám. Vaše pleť bude v její péči jako v bavlnce. Tereza Vám vždy vyjde vstříc a s láskou Vám se vším, co je pro váš obličej a tělo nejlepší, poradí a pomůže.

„Dobře se dá vidět pouze srdcem, to důležité oči nevidí.”

Klára Sýkorová

Manikérka, Pedikérka

U Kláry se budete cítit velmi komfortně a to nejen z důvodu její dvacetileté praxe v oboru. Má ráda jednoduchost a preciznost, její dokonalou práci i úsměv si zamilujete. Má vždy dobrou náladu a ráda naslouchá druhým, sdílí s klienty jejich radosti i starosti.

V životě jsou jen 3 věci, které si nekoupíš – zdraví, láska a přátelství

Táňa Dvořáková

Asistentka prodeje pro Concept store

Táňa je velmi svědomitá, spolehlivá, klidná a milá. V Red salonu se stará o obchod a můžete se na ni obrátit při svém nákupu. Ráda vám pomůže vybrat vhodný dárek pro vaše blízké i pro vás. Stojí za tvorbou většiny fotografií a videí, které máte možnost vidět na našich sociálních sítích. Je velmi precizní a má velký smysl pro detail. Toho času je pilnou studentkou UMPRUM, obor “módní tvorba“.

„Buď energií, kterou si chceš k sobě přitáhnout.”

Daniela Navrátilová

recepční

Stará se o Vás v Red Salonu jako recepční. Je to pravděpodobně člověk, kterého často slýcháte po telefonu, nebo Vám přinese tu nejlepší kávu. Je velmi pozorná a pro klienta a jeho pohodlí udělá absolutní maximum. Pamatuje si nejen vaše tváře, ale i jména a vše co máte rádi. To vám také dopřává tak, že se s ní cítíte jako doma.

„S úsměvem jde všechno líp.”

Michaela Mesnerová

recepční

Míša vás vždy uvítá s úsměvem na tváři, je vstřícná, komunikativní a připravená naslouchat vašim přáním. Můžete se spolehnout, že co vám slíbí, dotáhne do konce.Ráda připravuje kávu a má chuť stále na sobě pracovat, vylepšovat tak kvalitu služeb a vytvářet příjemné prostředí se stoprocentním servisem.

“Přej a bude ti přáno”

Přidej se k nám

info@redsalon.cz