H A I R  S P A

Milujete masáže a péči nejen o Vaše tělo, ale i vlasy a obličej? Dopřejte si ten největší možný odpočinek vlasů, těla i duše. Na základě důkladné konzultace Vám vybereme kúru, která je nejvhodnější jak pro Váš vlas, tak i vlasovou pokožku. Veškerým kúrám zvyšujeme účinek díky jedinečnému japonskému systému SPA MIST © . Pracuje na principu suché páry, díky které dokáže zvětšit objem vlasu či lépe prokrvit pokožku. Vlas, stejně jako pokožka, tak může absorbovat větší množství potřebné kúry. Užijete si absolutní relax v neočekávaném kadeřnickém prostředí doplněný masáží rukou či obličeje v opojení vůně bylin. Budete odcházet s pocitem odpočinku jako po skvělé dovolené a s dokonalými vlasy jako nikdy předtím.

Red salon HAIR SPA
Ať už Vás ohledně vlasů a vlasové pokožky trápí cokoliv, naši stylisté s Vámi rádi vyberou ten správný rituál přesně na míru potřebám Vašeho vlasu. Rituály a HAIR spa, jsou doporučovány v pravidelných týdenních intervalech. Lze je samozřejmě využít preventivně a nárazově, nebo jako formu odpočinku a péče o pokožku a vlasy. Produkty značky OWAY jsou vyrobeny z čistě přírodních zdrojů biodynamického zemědělství. Veškerým kúrám zvyšujeme účinek díky jedinečnému japonskému systému SPA MIST.

Co je SPA MIST?
Jedná se o japonský systém péče založený na principu suché páry, která dokáže objem vlasů zvětšit až trojnásobně, a tak je vlas schopný absorbovat větší množství potřebné péče. Je úžasný nejen v tom, že umí zvětšit objem vlasu, ale zároveň dodává neuvěřitelný pocit relaxace, jelikož pára pomalu a tiše obklopuje celou hlavu, takže dochází k celkové hydrataci.

Co je YUME SPA?
Naše hvězdná chlouba, závislost, láska.
Je to něco, co opravdu nikde jinde nezažijete. Potěšení pro všechny smysly začíná v naší speciálně upravené, ztemnělé místnosti, kde zní relaxační hudba a voní esenciální olejíčky. Kadeřník si Vás neposadí na klasické kadeřnické křeslo, ale doslova položí na speciální lehátko a celou proceduru absolvujete nikoli se zakloněnou hlavou, nýbrž krásně uvolněně v leže – kadeřník přikládá vonný polštářek přes oči a vy se dostáváte do říše snů – doslova! Čeká Vás jedinečný zážitek s dokonalou péčí o vaše vlasy a pokožku, doplněný shiatsu masáží šíje, rukou a hlavy – rituálem YUME a to celé v kombinaci se spa mist suchou párou.

SPA TREATMENTS

YUME SPA Malibu C Redken ABC systém Oway treatment

YUME SPA

Doba služby trvá 1,5 hodiny

Naše hvězdná chlouba, závislost, láska.

Je to něco, co opravdu nikde jinde nezažijete. Potěšení pro všechny smysly začíná v naší speciálně upravené, ztemnělé místnosti, kde zní relaxační hudba a voní esenciální olejíčky. Kadeřník si Vás neposadí na klasické kadeřnické křeslo, ale doslova položí na speciální lehátko a celou proceduru absolvujete nikoli se zakloněnou hlavou, nýbrž krásně uvolněně v leže – kadeřník přikládá vonný polštářek přes oči a vy se dostáváte do říše snů – doslova! Čeká Vás jedinečný zážitek s dokonalou péčí o vaše vlasy a pokožku, doplněný shiatsu masáží šíje, rukou a hlavy – rituálem YUME a to celé v kombinaci se spa mist suchou párou.

Jakou kúru na vaše vlasy použijeme, doporučí kadeřník až na místě, dle aktuálního stavu vašich vlasů a pokožky. O nic se nemusíte starat, nic nemusíte složitě vybírat.

2950 Kč

MALIBU C

Produkty Malibu jsou 100% veganské, ekologické, netestované na zvířatech, neobsahují parabeny, sulfáty, konzervanty, umělé parfemace a pomáhají účinně řešit problémy s vlasy a pokožkou. Klíčová řada MALIBU C je patentované ošetření vlasů a pokožky hlavy na bázi aktivovaných krystalů vitamínu C, a to v té nejčistší a nejúčinnější podobě. Sprchování a mytí vlasů ve tvrdé vodě, která obsahuje určité minerály a chemické přísady, může zapříčinit na vlasech nežádoucí reakce a také nepříjemné stavy pokožky. Voda může mít za následek i například:

 • blednutí barvy
 • problémy s krytím šedivých vlasů
 • zašlé blond odstíny
 • nežádoucí nazelenalé nebo našedlé odlesky
 • ztrátu pružnosti vlasů
 • ztrátu lesku vlasů
 • zesvětlení vlasů, které “zmizí” po pár týdnech od návštěvy salonu

Díky patentované technologii přípravky Malibu C zbavují vlasy a pokožku hlavy nánosů těchto nechtěných minerálů a chemických přísad a vlasy jsou tak opět nezatížené a zdravé.

MALIBU CPR

Doba služby trvá 2 hodiny

Redukuje oxidační pigmenty a je vhodný na proměny barvy, jako první krok vyčištění vlasů před odbarvením. V případě, že se klient barví doma sám, připraví vlas bez většího poničení. Nelze kombinovat s rituálem YUME SPA.

1400 Kč + foukaná

MALIBU DDL

Doba služby trvá 2 hodiny

Není na oxidační barvy, ale na přímé pigmenty. Dokáže stáhnout přímé pigmenty z vlasů (modrá, žlutá, červená) Nelze kombinovat s rituálem YUME SPA.

1400 Kč + foukaná

MALIBU Crystal gel

Doba služby trvá 2 hodiny

V případě, že není potřeba redukovat stávající barvu, ale vlasy jsou zanešené těžkými kovy, silikony – vlas vyčistí a prozáří.

Doporučujeme v případě, že klient dlouho nebyl u kadeřníka, má baleáž, melír – těžké kovy mohou bránit dalšímu zesvětlení. Je to příprava před dalším chemickým procesem. Nelze kombinovat s rituálem YUME SPA.

1400 Kč + foukaná

REDKEN ABC SYSTÉM

Okamžitý výsledek obnovující, na míru namíchané kúry, která vlasům dodává potřebné proteiny, hydrataci, pružnost a lesk. Vlasy se netřepí a nelámou. Ideální pro chemicky narušené vlasy, ať už od barvení, zesvětlování, nebo pouze mechanického zatížení.

 • ochrana barvy proti blednutí
 • posiluje oslabené vazby
 • krotí krepatění, dodává lesk, obnovuje pevnost
 • o 56% nižší lámavost vlasů ve srovnání s běžnou vlasovou péčí
 • hladší vlasy, redukce tření při česání
 • termoochrana až do 230 stupňů celsia
 • o 82% méně roztřepených konečků

850 Kč + foukaná

OWAY REBUILDING

rekonstrukce vlasového vlákna

Neustálé mechanické, chemické vlivy a vlivy životního prostředí mohou způsobit strukturální poškození vlasového vlákna, ne jen křehké konečky a poréznost. U poškozených vlasů se také redukuje výdrž barvení, struktura a v neposlední řadě se projevuje i ztráta pružnosti.

OW Rebuilding je dlouhotrvající regenerační léčba, která nabízí strukturu a látky poškozeným vlasům. Kompletní zákaznický program bez živočišných derivátů se značnými účinky dodává základní součásti, které sestaví vlasové vlákno: biomimetické rostlinné proteiny, které napravují strukturální zničení obnovou molekulárních struktur keratinu; rostlinné tuky, které vytváří ochranný film okolo pokožky; stopové prvky a minerální soli, které dodají vlasům hmatatelnou sílu a ochranu.

Exkluzivní Oway salonní služby začínají ohodnocením kadeřníka. Následuje ideální léčba, která je ještě efektivnější díky infra nápravě vlasů, a to za použití inovativní ultrazvukové a infračervené žehličky. Vlas je poté neskutečně lesklý pružný a dobře zpracovatelný.

2550 Kč

OWAY SOOTHING

péče pro začervenalou a citlivou pokožku

Nyní vyslovíme trapné slovo. Drbání. Jeho význam ve vztahu k vlasové pokožce bohužel dobře zná téměř každý z nás. Použijete-li ovšem péči Soothing, je tato nepříjemnost vyřešena. Používá ultra jemné čistící prostředky, takže se nemusíte obávat žádného nešetrného zacházení. A osvěžující a jemné balsamikové extrakty zase poskytují okamžitou úlevu a mají silný protizánětlivý účinek, extrakt žlutodřevu zase zklidňuje a zvyšuje přirozenou obranyschopnost pokožky. Péče je vhodná též pro nejjemnější dětskou pokožku.

REBALANCING

mastná pokožka

Vyvážení mastné vlasové pokožky a navrácení komfortu a svěžesti je možné prostřednictvím intenzivního ošetření, které se provádí v salonu s pečujícím programem pro domácí použití. Program uvádí pokožku hlavy a vlasy zpět do normálního stavu tím, že jemně odstraňuje přebytečný maz. Přináší svěžest a dokonale čistí vlasy. K tomu využívá detoxikační a stahující bílou amazonskou hlínu, stimulační a normalizační mikronizovanou šalvěj a ploštičník, rostlinný extrakt, který potlačuje enzymy odpovědné za nadměrnou produkci kožního mazu.

OWAY HERBS & CLAY PEELING CLEANSER

bylinná peelingová péče

Jestliže svým vlasům a jejich pokožce dopřejete toto ošetření, budou dokonale očištěné a zbavené veškerých toxinů, nerovnováhy a abnormalit, které mohou pokožku i vlasové vlákno narušovat. Vlas zůstane extrémně lehký a do skvělého objemu jej vyfoukáte i bez pomoci objemových produktů. Složení péče Vás okouzlí už nyní: biodynamický extrakt z rozmarýnu, mýdlové ořechy, organický extrakt z přesličky a etická amazonská růžová hlína. A co teprve, až ji vyzkoušejí vaše vlasy!

OWAY PURIFYING

čistící a regulační metoda pro pokožku s lupy

Něco, co nenávidí bez výjimky všichni. Možná Vás překvapí, že i u řešení takového problému můžete relaxovat. Víte, jak lupy zaručeně odstraníte ze svého života? Péče Purifying kombinuje čištění pomocí přírodních extraktů, zejména tymiánu s jemnou exfoliací rýžovým voskem, který obsahuje účinné mikrogranule. A je úplně jedno, zda jsou lupy suché či mastné. Ani jedny prostě už nebudou.

HAIR LOSS

padání vlasů

Padaní vlasů je něco, co nás všechny v průběhu života potkává a zároveň trápí. Známe přeci to přísloví „vlasy dělají člověka’’

Důvod se většinou velmi špatně hledá, ale ať už je jakýkoliv, je dobré mu pravidelnou výživou pokožky předejít.

Důkladná diagnóza (s pomocí mikrokamery a aplikačního listu) je zásadní krok k účinné léčbě této citlivé problematiky. Soustředí se na péči proti vypadávání vlasů nebo synergii mezi mastnou vlasovou pokožkou, obnovou lipidové vrstvy a normalizuje lupy. Péče HAIR LOSS se zaměřuje na dvě věci: zlepšuje kvalitu vlasů a zlepšuje jejich ukotvení ve folikulu, což umožňuje Oway Hair-Loss aktivně působící proti padání vlasů a ztrátě přirozeného objemu vlasů. Zlepšuje metabolismus vlasové pokožky, zajišťuje mikrocirkulaci, obnovuje funkci vlasové pokožky a působí i jako prevence proti vypadávaní vlasů.