T Ý M

MAJITELKA

Jana Šafářová

majitelka

Je nejklidnějším elementem týmu. Velmi zodpovědná a citlivá. Každého klienta příjemně uvítá a dovede do dobré nálady. Pro tým je pilířem, na který se může obrátit s jakýmkoliv požadavkem. Je lidská, vtipná a vždy s pozitivní náladou.

„Všechno v životě je otázkou úhlu pohledu.”

MANAGER

Jana Mlčochová

manager

Tisíc a jedna věc, které nejsou na první pohled vidět, ale přesto díky nim salon dokonale funguje. Za absolutní pohodlí nevděčí Janě jen naši zaměstnanci, ale i klienti. Pokud potřebujete poradit či dostat jakoukoli informaci o salonu, neváhejte kontaktovat pravě ji. S úsměvem a velmi ochotně udělá maximum pro Vaši spokojenost.

„Jediný sen je silnější, než tisíce skutečností.”

DIRECTOR

Kamil Chovanec

director

Preciznost a dokonalá pevnost střihu není nikomu tak vlastní jako Kamilovi. Je úspěšným absolventem a milovníkem vyhlášené Londýnské akademie střihu Toni&Guy! Díky jeho soustředění na práci si můžete být jisti, že vás Kamil nechá v klidu relaxovat a odpočívat. Dopřeje vám veškerý komfort. Má extrémně vyvinutý cit pro detail a pořádek. Je pro něj důležité, aby věci správně fungovaly. Svoji práci miluje, je velký puntíčkář a pro RED školí všechny „nováčky“ v oblasti střihu.

„Můj vkus je velmi prostý. Spokojím se vždycky s tím nejlepším.”

Žaneta Bělíčková

director

Kadeřnické práci se věnuje více jak 16 let, má za sebou mnoho zahraničních stáží a stovky hodin práce “u křesla” v salonu. Svoji práci zbožňuje, pohyb vpřed a chuť učit se nové věci, ji nikdy neopouští. Miluje detail a pohyb ve vlasech. Jejím hlavním podpisem je přirozená textura a jednoduchost. Pečuje o vlasy klientům v salonu, ale i modelkám na přehlídkových molech a při focení předních českých magazínů. Jemné propracování barev a dokonale padnoucí krátké vlasy či jakýkoliv druh mikáda, tím Vás Žaneta určitě okouzlí.

„Žena, která si ostříhá vlasy, je připravená na to, změnit celý svět.”

senior stylist

Kateryna Volkova

senior stylist

Katya vnáší pozitivní energii a klid do týmu i do práce. Je vždy nesmírně soustředěná na to, co dělá a je radost být v její blízkosti. Miluje blond odstíny a péči o vlasy. Ráda vytváří nové kombinace odstínů a věří, že pro každou ženu existuje odstín blond, který je perfektní právě a jen pro ni. Celou svou kariéru se věnuje vlasům a 20 let vlastnila salon na Ukrajině. Katya hovoří ukrajinsky a anglicky.

„Good hair speaks lauder then words.”

Jakub Čejchan

senior stylist

Jestli hledáte opravdový Relax, tak ani minutu neváhejte a svěřte se do rukou Jakuba. Vlasové spa od něj je jako dovolená na Bali. Zároveň Vám skvěle poradí, jaký střih či barva k Vám budou nejlépe sedět a foukaná od něj vydrží déle, než byste čekali.

„Život vám dává přesně to, co od něj očekáváte.”

Kačka Valovičová

senior stylist

Kačka je velmi klidná, milá a precizní. Můžete se spolehnout, že bude naslouchat vašim požadavkům a přáním. Její kadeřnickou vášní je jemný přirozený melír, na který se specializuje. Ráda vám také poradí jak o vlasy pečovat a jaký odstín barvy je pro vás nejvhodnější. Práci kadeřníka si vybrala, protože to byl její sen – sen, který si svou pílí splnila a na její práci je to vidět.

„Než cokoli vzdáš, uvědom si nejprve, proč jsi s tím začal.”

stylist

Dominik Rácz

stylist

Dominik rád pečuje o klienty po všech stránkách, miluje prostě být kadeřník. Rád se vzdělává a získává nové pohledy na svou práci. Prioritou jsou pro něj zdravé vlasy a pokožka, kterou často zanedbáváme. Velmi rád vám sestaví vhodnou péči na doma.

„Život je jako zrcadlo, když na něj hledíš pozitivně, odvděčí se ti úsměvem.”

Anna Dalibabová

stylist

Aničky kariéra odstartovala u nás v Red salonu. Díky své píli a svědomitosti, se brzy naučila od základu vše, co je k práci kadeřníka potřeba. Je pracovitá a ve své práci velmi precizní, má ráda pánské střihy a vždy udělá maximum pro to, aby od ní klient odcházel spokojený, odpočatý a s úsměvem. Její úvodní masáž a mytí vlasů budete milovat.

„Život není dokonalý, ale vlasy mohou být.”

Anežka Vavrošová

stylist

Anežku nejspíš neuvidíte, aby se neusmívala. Je velmi energická a veselá, má ráda lidi a kontakt s nimi. Baví ji zaplétání různých typů copánků a výčesy. Má ráda střihy a zesvětlování volnou rukou.

“Všechno má svou krásu, ale ne každý ji vidí.”

KOSMETIČKA

Tereza Charvátová

kosmetička

Jeden z nejmilejších členů týmu. Vždy usměvavá, milá, vstřícná. Její houževnatost jít za svým snem stát se kosmetičkou ji přivedla až k nám. Vaše pleť bude v její péči jako v bavlnce. Tereza Vám vždy vyjde vstříc a s láskou Vám se vším, co je pro váš obličej a tělo nejlepší, poradí a pomůže.

„Dobře se dá vidět pouze srdcem, to důležité oči nevidí.”

Manikérka, Pedikérka

Klára Sýkorová

Manikérka, Pedikérka

U Kláry se budete cítit velmi komfortně a to nejen z důvodu její dvacetileté praxe v oboru. Má ráda jednoduchost a preciznost, její dokonalou práci i úsměv si zamilujete. Má vždy dobrou náladu a ráda naslouchá druhým, sdílí s klienty jejich radosti i starosti.

V životě jsou jen 3 věci, které si nekoupíš – zdraví, láska a přátelství

recepční

Daniela Navrátilová

recepční

Stará se o Vás v Red Salonu jako recepční. Je to pravděpodobně člověk, kterého často slýcháte po telefonu, nebo Vám přinese tu nejlepší kávu. Je velmi pozorná a pro klienta a jeho pohodlí udělá absolutní maximum. Pamatuje si nejen vaše tváře, ale i jména a vše co máte rádi. To vám také dopřává tak, že se s ní cítíte jako doma.

„S úsměvem jde všechno líp.”

Michaela Mesnerová

recepční

Míša vás vždy uvítá s úsměvem na tváři, je vstřícná, komunikativní a připravená naslouchat vašim přáním. Můžete se spolehnout, že co vám slíbí, dotáhne do konce.Ráda připravuje kávu a má chuť stále na sobě pracovat, vylepšovat tak kvalitu služeb a vytvářet příjemné prostředí se stoprocentním servisem.

“Přej a bude ti přáno”

Přidej se k nám

info@redsalon.cz