e-shop

CONCEPT STORE

RED CONCEPT STORE
Jedinečnost, dokonalý interiér amonní návrháři to vše ve zkratce charakterizuje Red Concept Store, který se v červnu otevřel v Praze v prostoru bezprostředně sousedícím se známým Red Salonem. Majitelka Jana Šafářová vytvořila místo, které má svůj začátek i konec. Dotažený a příjemný koncept kadeřnického salónu s kavárnou a nyní i s obchodem s českou autorskou módou, kosmetikou, šperky a doplňky, z nichž některé budou k dostání právě jen v Red Concept Store, se nachází v samém srdci Prahy, ve Vězeňské 3.
Příjemná oáza klidu a sebe rozmazlování má otevřeno každý všední den od 9.00 do 21.00 a v sobotu od 10.00 do 17.00. Kurátorka Red Concept Store designérka Silvie Luběnová, oslovila ke spolupráci přední české módní návrháře, jakými jsou CHATTY, LA FORMELA, LEEDA, Miro Sabo, Monika Krobová nebo Zoltán Tóth.
Na místě nechybí ani precizní výběr českých šperkařů, mezi něž patří například BELDA nebo Eva Růžičková, a dalších českých designérů – jmenujme Nastassiu Aleinkavu, Janu Voňkovou, Karlu Olšákovou, BELOVED nebo maestrokatastrof.
Red Concept Store se nespecializuje výhradně na české značky, ale nabízí také pestrý mix zahraničních designérů, kteří skvěle doplňují sortiment obchodu. Nechybí mýdla od francouzských Seam Soap, šperky od značky Skultuna nebo italských Alta Ora, kožešinové tašky a doplňky od značky Letta Nikolety Rajňákové a mnoho dalších.
„Naší vizí je rozmazlování a dokonalý zážitek. Chceme, aby se k nám zákazníci vraceli, a to nejen do kadeřnického salónu, ale i když mají cestu kolem. Jen tak. Nakouknout, popovídat, porozhlédnout se, dát si dobrou kávu. Interiér Red Concept Storu, který je podle nás naprosto odlišný od všeho, na co jsme v Čechách zvyklí. Stejně jako na interiéru jsme si daly záležet i na výběru zboží. Je jedinečný, protože ho z velké části najdete jen u nás“, říká Jana Šafářová, majitelka Red Concept Store a Red Salonu.

Adaptasun Hydra Protective Sun Water – pro silné slunce – 150 ml

1790 

Opalovací ochranná voda pro silné slunce – 150 ml

Dvoufázová ochranná sluneční voda s technologií Adaptasun, která urychluje přirozené opálení a patentem Cellular Water, který zachovává mladistvost pleti.

Katalogové číslo: V454200 Kategorie: ,
Čtěte více

Adaptasun Protective Silk Body Mist – normální slunce – 150ml

1850 

Pro normální slunce – 150 ml
Opalovací olej ve spreji s podporou opálení. Pro střední sluneční intenzitu.

Katalogové číslo: V458200 Kategorie: ,
Čtěte více

Cellular Water Mist – buněčná voda v mlze – 200 ml

1290 

Buněčná voda v mlze – 200 ml

Energizující a hydratační 100% aktivní voda, která je v dokonalém souladu s buňkami pokožky. Ikonický produkt Institut Esthederm.

Katalogové číslo: V910102 Kategorie: ,
Čtěte více

Vntamine C2 Dual Concentrate Serum – 10 ml

1250 

Intenzivní 14-denní kúra s vitamínem C na redukci tmavých skvrn, vyhlazení mikroreliéfu, obnovení zářivosti, jemnosti a hustoty pleti.

Katalogové číslo: V245201 Kategorie: ,
Čtěte více

Osmoclean Micellar Cleansing Oil – čistící micelární olej – 150 ml

1050 

Čistící micelární olej – 150 ml

Micelární čistící olej se vzácnými oleji pro šetrné čištění a odličování pleti.

Katalogové číslo: V600800 Kategorie: ,
Čtěte více

Permanentka na foukanou

8400 

Permanentka na foukanou cena: 8.400,- 12x foukaná

Kategorie: Štítky: ,
Čtěte více

ASHITA SUPREME PEELING

1620 

vlasový peeling s revitalizačním účinkem
325 ml

Čtěte více

ASHITA SUPREME MASK

2100 

intenzivní maska s revitalizačním účinkem
200 ml

Čtěte více